O nas

W sektorze energii odnawialnej pracujemy już od niemal 20 lat. Projektowane, instalowane oraz nadzorowane przez nas systemy fotowoltaiczne charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także najlepszymi podzespołami od cenionych producentów. Zwracamy szczególną uwagę zarówno na jakość paneli fotowoltaicznych i falowników, jak i na wszelkiego typu zabezpieczenia, będące gwarancją długiej żywotności instalacji.

Obecnie poszerzyliśmy swoją działalność o pompy ciepła, maty grzewcze oraz instalacje c.o. i wod-kan, aby dostarczać naszym Klientom kompleksowych rozwiązań dla domu.

Nasz zespół

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją, dbający o każdy aspekt wykonywanej pracy. W każdym detalu są specjalistami w swojej dziedzinie, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Nasz zespół składa się z:

  • doświadczonych inżynierów projektów
  • dedykowanych zespołów elektryków
  • wykwalifikowanych dachowych zespołów monterskich
  • profesjonalnych doradców techniczno-handlowych
  • specjalistów ds. formalno-finansowych
Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością dzielimy się efektami naszej pracy! Zapraszamy do naszej galerii z realizacjami zarówno instalacji domowych, jak i tych dla firm oraz gospodarstw rolnych.

Wyróżniają nas
Kompletna analiza

Przed przygotowaniem wyceny zbieramy niezbędne informacje o obecnym zużyciu energii, parametrach technicznych oraz innych kluczowych czynnikach, mających wpływ na ostateczny wygląd oferty. Na życzenie Klienta możemy również przygotować symulację kredytową lub leasingową, a także przedstawić możliwe formy dofinansowania.

Service Partner SolarEdge

Bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem, dlatego naszym flagowym produktem jest niskonapięciowy system SolarEdge z optymalizatorami mocy, który zapewnia pełne bezpieczeństwo PPOŻ. Jesteśmy oficjalnym Service Partnerem SolarEdge, co świadczy o jakości naszej pracy, ale również pozwala nam dokonywać bezpłatnych prac naprawczych.

Kompleksowa obsługa

Nasi Klienci mogą liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie współpracy, a także na długo po zakończeniu okresu gwarancyjnego. Uzgadniamy projekt instalacji z rzeczoznawcą ds. bezpieczeństwa PPOŻ., zgłaszamy przyłączenie instalacji do zakładu energetycznego, wnioskujemy w imieniu Klienta o dofinansowanie z dostępnych dotacji.

Własne zespoły monterskie

Jako jedna z nielicznych firm w branży zatrudniamy własne zespoły montażowe, dzięki czemu zapewniamy wykonawstwo na najwyższym poziomie. Możesz mieć pewność, że nad Twoją instalacją fotowoltaiczną czuwają specjaliści z branży.

Sprzęt renomowanych producentów

Pracujemy wyłącznie na podzespołach, co do których mamy pewność, że cieszą się uznaniem liderów branży. Proponujemy przede wszystkim sprzęt takich producentów, jak SolarEdge, Huawei, Sofar Solar, Longi Solar czy Jolywood.

12 lat gwarancji

Dla Klientów, którzy wybrali system SolarEdge, mamy specjalną ofertę 12 lat gwarancji na całą instalację fotowoltaiczną oraz 25 lat gwarancji na optymalizatory mocy. Wszystkim naszym Klientom zapewniamy zdalny monitoring pracy instalacji, a także szybki i niezawodny serwis.

Skontaktuj się z nami
Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę lub zadać nam pytanie?
Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!