Pompy ciepła

Chcemy, aby dom był miejscem komfortowym, gdzie poświęcamy czas dla rodziny i na własne przyjemności. Pompa ciepła to bezobsługowy system, który ogrzeje Twój dom oraz umożliwi przygotowanie ciepłej wody użytkowej. W ostatnich latach pompy ciepła zostały uznane za najbardziej efektywne urządzenia grzewcze, które z 1kW energii elektrycznej mogą wytworzyć nawet do 5kW energii cieplnej.

Korzystanie z pompy ciepła to przede wszystkim wyższy komfort życia – system ten jest bezobsługowy, w przeciwieństwie do tradycyjnych źródeł ogrzewania. Ponadto ich użytkowanie nie wiąże się z generowaniem odpadów czy emisją gazów cieplarnianych. Pompy ciepła czerpią niemal 70% energii z OZE, a więc z gruntu, wód gruntowych lub powietrza, co jest ich ogromną zaletą pod względem energooszczędności i ochrony środowiska. Pozostałą część energii niezbędną do zasilenia pompy stanowi energia elektryczna, którą możemy czerpać z własnej instalacji fotowoltaicznej.

Korzyści dla domu

  • System bezobsługowy
  • Możliwość sterowania pracą z aplikacji
  • Niskie koszty użytkowania
  • Możliwość ogrzewania i chłodzenia domu
  • Ogrzewanie wody użytkowej
  • Brak odpadów i emisji CO²

Sprzęt firmy Daikin

Nawiązaliśmy współpracę z firmą Daikin, która jest wiodącym producentem na rynku pomp ciepła, klimatyzacji oraz wentylacji. Daikin posiada szeroką gamę produktów, dzięki czemu możemy zaproponować urządzenia dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, z uwzględnieniem zastanej infrastruktury oraz zapotrzebowania energetycznego. W ofercie znajdują się standardowe pompy ciepła, a także urządzenia wykorzystujące czynnik chłodniczy R-410a oraz R-32. Sprzęt marki Daikin wyróżnia nie tylko wysoka efektywność i cicha praca, ale również nowoczesny design.

Baza wiedzy

Szukasz informacji na temat fotowoltaiki, pomp ciepła, mat grzewczych lub instalacji c.o. i wod-kan?

Zapraszamy do przeczytania artykułów z naszego bloga!

Pompa ciepła od Ecore

Nasz doradca przeprowadzi z Tobą dedykowany audyt. Na podstawie zebranych instalacji nasi specjaliści przygotują projekt dopasowany do potrzeb Twojego domu.

Otrzymasz spersonalizowaną ofertę na pompę ciepła najwyższej klasy. Proponujemy efektywne urządzenia firmy Daikin, lidera na rynku pomp ciepła.

Nasi fachowcy sprawnie i precyzyjnie zainstalują pompę ciepła, a także dokonają niezbędnej regulacji. Po montażu przedstawią instrukcję z zakresu obsługi.

Zapewniamy 5 lat gwarancji na zainstalowaną pompę ciepła i oferujemy pełna obsługę serwisową.

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na Twoje pytania i przygotuje indywidualną wycenę.