Dla domu
Dom dla każdego z nas jest wyjątkowym miejscem, do którego chcemy i lubimy wracać.

Naszym celem jest realizacja marzeń o nowoczesnym domu, który nie tylko zaspokaja potrzeby domowników, ale również nie generuje zmartwień czy wysokich kosztów związanych z jego użytkowaniem. Dlatego nasza oferta skierowana do Klientów indywidualnych jest tak rozbudowana. Dodatkowymi pobudkami do zmiany ogrzewania i źródła energii są ostatnie podwyżki cen prądu oraz kolejne raporty środowisk proekologicznych pokazujące, że całkowite przejście na odnawialne źródła energii jest tylko kwestią czasu.

Z naszymi rozwiązaniami Twój dom stanie się:

Energetycznie niezależny
Całkowicie bezobsługowy
Oszczędny
Rozwojowy
Ekologiczny

Dlaczego warto wybrać Ecore?

W swoich działaniach kierujemy się bezpieczeństwem i zadowoleniem naszych Klientów, dlatego gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość wykonawstwa, bardzo korzystne warunki gwarancyjne oraz podzespoły renomowanych producentów. Wyróżnia nas także zespół, na który składają się specjaliści w swoich obszarach działań.

Kompleksowa obsługa dla Twojego domu
Fotowoltaika

Własna instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%. Możesz pozyskiwać z czystej energii pozyskiwanej z promieni słonecznych, tym samym odciążając domowy budżet i środowisko.

Pompa ciepła

Pompa ciepła typu powietrze-woda umożliwi Ci bezobsługowe ogrzewanie budynku oraz podgrzewanie wody użytkowej. Możesz korzystać z energooszczędnego ogrzewania dla domu bez dodatkowych kosztów za opał.

Maty grzewcze

Ogrzewanie podłogowe przez maty grzewcze to efektywna i coraz częściej wybierana forma ogrzewania domu. Sprawdź, co możesz zyskać z bezobsługowym źródłem ogrzewania budynków.

Instalacje c.o. i wod-kan.

Nowoczesne instalacje c.o. oraz wod-kan. pozwolą Ci zapomnieć o częstej obsłudze i wysokich kosztach ogrzewania. Skorzystaj z funkcjonalnego rozwiązania, które zapewni komfort wszystkim domownikom.

Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością dzielimy się efektami naszej pracy! Zapraszamy do naszej galerii z realizacjami domowymi.

Opinie naszych Klientów

Przeczytaj, co piszą i sądzą o nas Klienci!

“Taką firmę warto polecić! Profesjonalny zespół z indywidualnym podejściem do klienta. Współpraca przebiega sprawnie i w miłej atmosferze od etapu rozmowy i ustaleń, po montaż oraz wszystkie formalności.”

Daria

“Pełen profesjonalizm. Plus za jasno i dokładnie przedstawioną ofertę przez przedstawiciela Pana Bogdana. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie z pełną precyzyjnością (wie o czym mówi!). Ekipa montażowa – praca wykonana czysto, dokładnie i starannie. Kontakt z centralą w sprawie wszystkich formalności na 5. Będę polecał z całą pewnością.”

Adam

“Serdecznie polecam firmę Ecore. Podana cena adekwatna do montowanych podzespołów a mieliśmy kilka spotkań przed podjęciem decyzji. Wszystko dokładnie wyjaśnione i ustalone z Nami przez doradcę Pana Bogdana. Był z nami na każdym etapie współpracy. Firma nadzoruje i serwisuje instalacje, co jest kolejnym plusem. Ich ekipa montażowa pełen profesjonalizm. Oby więcej takich firm na rynku.”

Malwina

“Bardzo polecam firmę Ecore. Zespoły profesjonalnie wykonują swoją pracę, starannie i sumiennie. Przykładają się do każdego zlecenia”

Szymon

“Wybrałam firmę Ecore z trzech, które rozpatrywałam. Fotowoltaika została zamontowana. W tej chwili już pracuje i produkuje prąd. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podjętej decyzji zarówno dotyczącej montażu fotowoltaiki jak i wyboru firmy. Młodzi kompetentni i grzeczni ludzie. Począwszy od Pani Katarzyny, a kończąc na montażystach i elektryku. Mamy porównanie, bo w lecie był prowadzony montaż fotowoltaiki u sąsiadów przez inną firmę. Było tam sporo zamieszania, czego bardzo się obawiałam. W związku z powyższym będziemy na pewno polecać firmę Ecore.”

Lidia

“Firmę cechuje fachowe doradztwo, doskonały kontakt i kompleksowa obsługa oraz szybka realizacja inwestycji. Polecam firmę Ecore ze względu na ich profesjonalizm.”

Krzysztof
Skontaktuj się z nami
Chcesz otrzymać bezpłatną ofertę lub zadać nam pytanie?
Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!