Fotowoltaika dla przedsiębiorstw
Na ekologiczne źródło energii, jakim są promienie słoneczne, decyduje się coraz więcej klientów biznesowych. Rok w rok wykonujemy coraz więcej instalacji fotowoltaicznych zarówno dla lokalnych przedsiębiorstw, jak i dla dużych, znanych firm. Z energii odnawialnej korzystają już setki, jeśli nie tysiące, biurowców, marketów, drogerii, przetwórstw spożywczych i przemysłowych, firm z branży budowlanej, metalurgicznej, motoryzacyjnej i wiele więcej!
Jakie są korzyści z fotowoltaiki w przemyśle?
  • znaczne obniżenie kosztów za energię elektryczną
  • szybki zwrot inwestycji średnio w ciągu 5 lat
  • zminimalizowanie ryzyka związanego ze wzrostem cen energii
  • możliwość powiększenia instalacji wraz z rozwojem firmy oraz zwiększonym zapotrzebowaniem na energię
  • długa żywotność systemu fotowoltaicznego
  • zwiększenie wartości przedsiębiorstwa
  • czysta energia pozyskiwana z odnawialnego źródła
  • wizerunek nowoczesnego i ekologicznego przedsiębiorstwa
Nasza oferta

Na podstawie informacji uzyskanych podczas audytu, proponujemy optymalny zestaw fotowoltaiczny, na który składają się panele słoneczne, falownik, konstrukcja montażowa, zabezpieczenia i okablowanie. Na specjalne życzenie Klienta możemy uwzględnić sprzęt innego producenta.

Moduły fotowoltaiczne

Korzystamy z wysokiej klasy paneli monokrystalicznych, wyróżniających się znakomitą wydajnością. Proponujemy panele Longi Solar oraz Jolywood o różnej mocy – zarówno standardowe z czarną ramą, jak i całkowicie czarne typu Full Black. Jako jedni z nielicznych instalatorów w swojej ofercie posiadamy także nowoczesne moduły bifacjalne, które generują produkcję z obu stron. Panele tego typu są korzystnym rozwiązaniem szczególnie na konstrukcji gruntowej.

Inwertery

Pracujemy na sprawdzonych falownikach od znanych w branży producentów sprzętu fotowoltaicznego. Proponujemy inwertery Sofar Solar, Huawei oraz niskonapięciowy SolarEdge. Jakość naszej pracy została doceniona, dlatego też zostaliśmy jednym z niewielu oficjalnych Service Partnerów SolarEdge w Polsce. Oznacza to, że wszelkie prace serwisowe w okresie gwarancyjnym wykonujemy bezpłatnie, a gwarancja na cały system wynosi aż 12 lat!

System fotowoltaiczny od Ecore uzupełniają zabezpieczenia po stronie AC i DC niemieckiego producenta Dehn, odpowiednia konstrukcja montażowa Corab, Novotegra lub wykonana na zamówienie konstrukcja gruntowa, okablowanie oraz pozostałe elementy, niezbędne podczas montażu.

Dlaczego warto wybrać Ecore?

W swoich działaniach kierujemy się bezpieczeństwem i zadowoleniem naszych Klientów, dlatego gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość wykonawstwa, bardzo korzystne warunki gwarancyjne oraz podzespoły renomowanych producentów. Wyróżnia nas także zespół, na który składają się specjaliści w swoich obszarach działań. Dowiedz się więcej na nasz temat!

Zapewniamy
Indywidualne rozwiązania

Dbamy o zadowolenie Klienta, dlatego wykonujemy bezpłatny audyt fotowoltaiczny, który jest podstawą do przygotowania spersonalizowanej oferty dopasowanej do potrzeb przedsiębiorstwa.. Nasi doradcy techniczno-handlowi przedstawią kilka rozwiązań optymalnych pod względem liczby modułów, falownika oraz konstrukcji montażowej. Do projektu i montażu każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, tym samym zapewniając maksymalną efektywność oraz trwałość systemu.

Nowoczesne technologie

Dbamy o jakość i trwałość wykonywanych instalacji, dlatego korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości sprzętu cenionych producentów. Innowacyjnym systemem niskonapięciowym jest SolarEdge z optymalizatorami mocy, w którym każdy panel pracuje niezależnie. Takie rozwiązanie, w przeciwieństwie do tradycyjnej topologii łańcuchowej, pozwala na optymalne zagospodarowanie powierzchni dachu oraz maksymalizację wydajności zestawu fotowoltaicznego.

Bezpieczeństwo

Dbamy o naszych Klientów na każdym etapie współpracy, dlatego służymy radą i pomocą w kwestiach związanych z instalacją. Doradcy zadbają o rzetelną wycenę, a nasze zespoły montażowe oraz elektrycy wykonają instalację z największą dbałością o detale. Klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu z biura, gdzie dokonujemy zgłoszeń do zakładu energetycznego, pomagamy w uzyskaniu leasingu oraz dofinansowania z dostępnych dotacji, a także monitorujemy pracę instalacji.

Profesjonalne doradztwo

Dbamy o naszych Klientów na każdym etapie współpracy, dlatego służymy radą i pomocą w kwestiach związanych z instalacją. Doradcy zadbają o rzetelną wycenę, a nasze zespoły montażowe oraz elektrycy wykonają instalację z największą dbałością o detale. Klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu z biura, gdzie dokonujemy zgłoszeń do zakładu energetycznego, pomagamy w uzyskaniu leasingu oraz dofinansowania z dostępnych dotacji, a także monitorujemy pracę instalacji.

Realizacje

Z przyjemnością dzielimy się efektami naszej pracy! Zapraszamy do naszej galerii z realizacjami zarówno instalacji domowych, jak i tych dla firm oraz gospodarstw rolnych.

Bezpłatny audyt

Podczas pierwszego spotkania nasz doradca przeprowadzi bezpłatny audyt fotowoltaiczny. Zebrane dane pozwolą ustalić optymalną moc instalacji, dopasowaną do potrzeb Twojego domu. Otrzymasz kilka wariantów spersonalizowanej oferty.

Finansowanie

Nasi specjaliści przygotują na Twoje życzenie symulację kredytową w bankach, z którymi współpracujemy. Pomożemy Ci zarówno w dopełnieniu formalności kredytowych, jak i w uzyskaniu dotacji na Twoją instalację z dostępnych programów.

Umowa

Po ustaleniu parametrów instalacji oraz podjęciu decyzji o ewentualnym finansowaniu kredytem, nasz doradca przygotuje umowę wraz z załącznikami. Po opłaceniu zaliczki wpiszemy Cię do naszego harmonogramu.

Montaż

Jeden z naszych doświadczonych zespołów monterskich szybko i sprawnie zainstaluje system fotowoltaiczny zgodnie z wymogami bezpieczeństwa. Elektryk podłączy falownik i pokaże, jak uruchamiać instalację oraz monitorować jej pracę w aplikacji.

Formalności

Nasi specjaliści wypełnią i złożą dokument zgłaszający przyłączenie instalacji oraz przygotują obowiązkowe zawiadomienie do Straży Pożarnej. Po wymianie licznika na dwukierunkowy należy jedynie podpisać aneks do umowy z zakładem energetycznym.

Opieka posprzedażowa

Nasz zespół pomoże Ci w kwestiach związanych z instalacją również na długo po wykonaniu montażu. Monitorujemy zdalnie pracę instalacji, wykonujemy przeglądy i pozostajemy do dyspozycji w razie pytań.

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na Twoje pytania i przygotuje indywidualną wycenę.