Finansowanie

Własna instalacja fotowoltaiczna przynosi znaczne oszczędności. Jednak zanim zacznie generować korzyści, najpierw wymaga inwestycji. Tego typu przedsięwzięcia można sfinansować na kilka sposobów.

Środki własne

Całość inwestycji możesz sfinansować własnymi środkami. Standardowym zapisem w naszej umowie jest podział płatności na dwie transze, przy czym zdecydowanie większą część kwoty wpłacasz po montażu.

Kredyt

Całość lub część inwestycji możesz spłacić kredytem. Przygotujemy dla Ciebie symulację kredytową w kilku bankach, z którymi współpracujemy. Przeprowadzimy Cię przez procedurę kredytową, abyś miał pewność, że wszelkie formalności przebiegły prawidłowo.

Dotacje

Istnieje kilka programów, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie lub odliczyć część poniesionych wydatków. Pomożemy Ci w złożeniu wniosku lub przygotujemy go w Twoim imieniu.

Dostępne dofinansowania i zniżki

  • Ulga termomodernizacyjna
  • Program Czyste Powietrze
Realizacje

Z przyjemnością dzielimy się efektami naszej pracy!

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Opinie

Przeczytaj, co piszą i sądzą o nas Klienci!

“Taką firmę warto polecić! Profesjonalny zespół z indywidualnym podejściem do klienta. Współpraca przebiega sprawnie i w miłej atmosferze od etapu rozmowy i ustaleń, po montaż oraz wszystkie formalności.”

Daria

“Pełen profesjonalizm. Plus za jasno i dokładnie przedstawioną ofertę przez przedstawiciela Pana Bogdana. Potrafił odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie z pełną precyzyjnością (wie o czym mówi!). Ekipa montażowa – praca wykonana czysto, dokładnie i starannie. Kontakt z centralą w sprawie wszystkich formalności na 5. Będę polecał z całą pewnością.”

Adam

“Serdecznie polecam firmę Ecore. Podana cena adekwatna do montowanych podzespołów a mieliśmy kilka spotkań przed podjęciem decyzji. Wszystko dokładnie wyjaśnione i ustalone z Nami przez doradcę Pana Bogdana. Był z nami na każdym etapie współpracy. Firma nadzoruje i serwisuje instalacje, co jest kolejnym plusem. Ich ekipa montażowa pełen profesjonalizm. Oby więcej takich firm na rynku.”

Malwina

“Bardzo polecam firmę Ecore. Zespoły profesjonalnie wykonują swoją pracę, starannie i sumiennie. Przykładają się do każdego zlecenia”

Szymon

“Wybrałam firmę Ecore z trzech, które rozpatrywałam. Fotowoltaika została zamontowana. W tej chwili już pracuje i produkuje prąd. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podjętej decyzji zarówno dotyczącej montażu fotowoltaiki jak i wyboru firmy. Młodzi kompetentni i grzeczni ludzie. Począwszy od Pani Katarzyny, a kończąc na montażystach i elektryku. Mamy porównanie, bo w lecie był prowadzony montaż fotowoltaiki u sąsiadów przez inną firmę. Było tam sporo zamieszania, czego bardzo się obawiałam. W związku z powyższym będziemy na pewno polecać firmę Ecore.”

Lidia

“Firmę cechuje fachowe doradztwo, doskonały kontakt i kompleksowa obsługa oraz szybka realizacja inwestycji. Polecam firmę Ecore ze względu na ich profesjonalizm.”

Krzysztof
Baza wiedzy

Szukasz informacji na temat fotowoltaiki, pomp ciepła, mat grzewczych, wentylacji i klimatyzacji  lub instalacji c.o. i wod-kan? A może interesuje Cię kwestia opłacalności inwestycji? Zapraszamy do przeczytania artykułów na naszym blogu!

Formularz kontaktowy
Skontaktuj się z nami, a nasz doradca odpowie na Twoje pytania i przygotuje indywidualną wycenę.